New

We have now launched our new tools YouTube Channel Logo Downloader and YouTube Channel ID Finder.

Press Release

Extractor de etiquetas de YouTube

You’re using free version of Ytubetool | 2 out of 2 free daily searches are available.Upgrade
Ejemplo : https://youtu.be/eUDEdKzw0Lg

YouTube Etiketleri Çıkarıcı

Peki! Peki! Peki! Çevrimiçi platformlar, şüphesiz birçok iş rakibi için bir savaş alanı haline geldi. Daha da şaşırtıcı olanı, YouTube ön koltuğa oturdu ve popülerlik açısından neredeyse tüm diğer sosyal medya platformlarını geride bıraktı.

Pek çok insan rekabete direnirken, diğer tarafta bazı insanlar YouTube'da iyi içerik kullanmasına rağmen rekabet etmekten yoksundur. Eşitsizliğin nedeni, her rakibin farklı teknik stratejiler kullanmasıdır.

Rakiplerin sıklıkla hedef aldığı yaklaşımlardan biri Youtube etiketleridir. YouTube etiketlerinin gizli meta etiketler olduğunu ve yayıncıların genellikle video içeriği yayınlarken bunları kullandığını duymuş olabilirsiniz. Videonuz, iyi kalite ve çok sayıda etiketle YouTube'da etkileyici yerlere gelebilir.

Rakiplerinizle rekabet etmenize yardımcı olacak YouTube etiketleri bulmak ister misiniz?

Şimdi doğru yerdesiniz!

Endişeniz burada sona erdi. YouTube etiket çıkarma aracımızla rakibinizin etiketlerini bulabilirsiniz . artık rakiplerinizin veya diğerlerinin videolarının performansını artırmak için hangi etiketleri kullandığını öğrenebilirsiniz.

Gözlerini bu şekilde çek!

YouTube Etiketleri Çıkarıcı Nedir?

Youtube Tag Extractor , youtube videolarından etiketleri ayıklayan bir araçtır. Diğer kişilerin üst sıralarda yer alan videolarının etiketlerini bulmak için bir YouTube etiket çıkarıcı kullanabilir ve YouTube'da sıralamak için hangi popüler etiketleri kullandıklarını öğrenebilirsiniz.

Youtube Etiketler Çıkarıcı Nasıl Çalışır?

Yt etiket çıkarıcının yardımıyla, etiketleri YouTube'dan kolayca çıkarabilirsiniz. Basit bir Kopyala-Yapıştır-Çıkart oyunu gibi.

  • Youtube video etiketi çıkarma aracımızı tek bir sekmede açın.
  • Ardından, yeni sekmeyi açın ve gereksinimlerinize göre ilgili YouTube videosunu edinin.
  • Üstte, o videonun URL'sini bulacaksınız.
  • Sadece bu bağlantıyı kopyalayın ve bir ayıklama aracının metin alanına yapıştırın.
  • Youtube video etiketlerini çıkarmak için “Bul” düğmesine tıklayın .
  • Aramanızda, ekranınızdaki tüm etiketlerin bir listesini bulacaksınız.
  • Etiketleri dilediğiniz gibi alın veya tüm listeyi kopyalayıp daha güvenli bir yere yapıştırabilirsiniz.

En İyi Youtube Etiketleri Nasıl Seçilir?

YouTube videolarındaki etiketler, işletmeniz için daha değerli potansiyel müşteriler elde etmenin harika bir yoludur. YouTube video etiketleri, videolarınızla daha fazla ilgilenen insanları çekmenize yardımcı olur. İşte etiketlerinizi akıllıca seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları!

1. İlk etiketiniz, hedef anahtar kelimeniz olmalıdır; geri kalanı önem sırasına göre sıralanmalıdır.

Videonuzdaki ilk etiket, YouTube içeriği arama sonuçlarında sıraladığında büyük ölçüde dikkate alınır. İlk etiket, hedef anahtar kelimeniz olmalıdır.

2. Bazı genel anahtar kelimelere ek olarak, videonuzun kapsamına giren konuyu açıklayan bazı etiketler eklemek isteyebilirsiniz.

Etiketler, youtube'un video içerik konunuzu anlamasına yardımcı olur. Örneğin, "Futbola Nasıl Başlanır" adlı bir video içeriği oluşturursanız, konunun futbol olduğunu açıklayan bir etiket olarak "futbol" eklemelisiniz.

3. Tüm etiketlerinizi 2-3 kelime arasında tutun.

Bir youtube arama motorunda daha iyi bir arama görünümüne sahip olmak için, etiketleri uzun kuyruk ve odak anahtar kelimeler dahil olmak üzere 2 - 4 kelime öbekleri arasında tutun.

4. Etiketleri aşırı kullanmayın.

Algoritmanın videonuzun ne hakkında olduğunu anlamasına yardımcı olmak için videonuza etiketler ekliyorsunuz. Çok fazla anahtar kelime kullanmak, videonuzun gerçekte ne hakkında olduğunu karıştırabilir.

5. Biraz ilham almak için şu anda en popüler videolara göz atın.

Ne için sıralama yapmak istediğinizi biliyorsanız, konuyla ilgili zaten sıralama yapanlardan notlar alın. Kullandıkları anahtar kelimeler, araştırmanız için iyi bir başlangıç ​​noktası olabilir.

Etiketleri neden youtube videosundan çıkarmalısınız?

Görünümler için etiketleri çıkarmak ve sıralamanızı optimize etmek istediğiniz açık . Rakiplerinizin YouTube'da izleyiciler için nasıl rekabet ettiğini daha iyi anlamak için popüler videolardan etiketleri çıkarmak iyi olur.

Her şeyden önce, tanınmış YouTuber'lar tarafından sıklıkla hangi etiketlerin kullanıldığını ve bunların videolarının arama sonuçlarındaki gösterimini nasıl iyileştirebileceğini öğreneceksiniz. Böylece, bu etiketleri bu şekilde kullanabilirsiniz.

Youtube'da Kaç Etiket Kullanabilirsiniz?

Tek bir videoda çok fazla etiket kullanmayın. Bir videoya ne kadar çok etiket eklerseniz, arama yapan izleyiciler için o kadar az alakalı hale gelir. YouTube'daki tüm etiketlerin toplamı (yaklaşık olarak) 500 karakteri geçmemelidir (tüm etiketler bir arada). Etiketler genellikle çoğu videoda 5-8 arasında olmalıdır .

Genel bir kural olarak, 5 ile 20 arasında etiket kullanmak en iyi uygulamadır. Kanıtlanmış çalışmaya göre, 30'dan fazla etiket daha yüksek görüntüleme elde etti. Ancak bunun tüm videolar için alakalı ve uygulanabilir olduğunu düşünmüyorum.

Etiket sayısı konusunda endişelenmek yerine tüm uygun ve ilgili etiketleri dahil etmeye odaklanın. Bunu yapmak, videonuza alakalı anahtar kelimeler için en iyi sıralama şansını verecektir. Bu gönderiyi okuduktan sonra, hangi etiketlerin en uygun olduğunu belirlemek için YTubetool gibi bazı iyi araçları kullanabilirsiniz .

Bir YouTube videosundan etiketleri çıkarmanın en iyi yolu nedir?

Youtube videosundan kaliteli etiketler ve anahtar kelimeler almanın en iyi yollarından biri, YouTube etiket çıkarma aracını kullanmaktır. Youtube etiketlerini ücretsiz olarak çıkarmak için en güvenilir aracımızı kullanabilirsiniz . Oldukça güvenilirdir ve aynı zamanda size zaman kazandıracaktır.

Bir YouTube video çıkarıcı kullanmanın faydaları nelerdir?

Meta etiketlerin gizlendiğinin farkındasınız ve ünlü YouTuber'ların kullandığı popüler etiketleri göremiyorsunuz. Bu nedenle, tüm etiketlerin bir listesini alacaksınız ve bir YouTube video etiketi çıkarıcı desteğiyle arama görünümlerini yönlendiren anahtar kelimeleri belirleyebileceksiniz .

Yt etiketi çıkarıcı , daha çok çalışmak yerine daha akıllıca çalışmanıza yardımcı olacaktır. Etiket çıkarma söz konusu olduğunda size zaman kazandıracak. Böylece zamanınızı diğer teknik stratejilere ayırabilirsiniz. Ayrıca, arama motorunuzu YouTube platformunda rekabet edecek şekilde optimize edecektir.

Etiketleri bir YouTube videosundan nasıl çekerim?

Etiketleri bir YouTube videosundan çıkarmak için, o videonun URL'sini kopyalayıp YouTube etiket çıkarma aracının metin alanına yapıştırmanız yeterlidir. "Etiketleri Çıkart" seçeneğine tıkladığınızda, tüm etiket listesi ekranınızda görünecektir.

Etiketler YouTube'da hâlâ kullanışlı mı?

Tabii ki, cevap evet! Evet kesinlikle! Youtube etiketleri önemlidir çünkü izleyicilerin içeriğinizi kavramasına yardımcı olurlar. Arama motorunuzu etkili bir şekilde optimize eder ve sizi çevrimiçi platformlarda üst sıralara taşır. YouTube etiketleri, hiç şüphesiz sıralamanızı yükseltmek için kullanılacak en stratejik unsurdur.

Dahası, doğru etiketler, hedef kitleyi bulmanıza yardımcı olur ve Youtube ve Google'da en iyi sonuçları almanızı sağlar. Öneri videolarında youtube görünümüne dikkat çekmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Yalnızca arama sorgularınızı optimize etmekle kalmayacak, aynı zamanda benzer kanallardan aynı içeriği önerecektir.

YouTube Etiketlerini Masaüstü Yazılımı Olmadan Çıkarabilir miyim?

Evet kesinlikle. Youtube Etiketlerini Masaüstü Yazılımı Olmadan Çıkarabilirsiniz. YouTube etiket çıkarıcılarının popülaritesi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken. Youtube etiket çıkarıcı aracımızın yardımıyla, artık herkese açık herhangi bir youtube videosunun etiket listesinin tamamını alabilirsiniz.